Дистриб'юторам

Раді вітати своїх партнерів, колег і просто зацікавлених у співпраці з компанією ТМ «Інтерлок-ТТ» на сторінках даного розділу! Насамперед, хочемо висловити подяку тим, хто вже протягом багатьох років залишається нам вірним партнером і помічником на шляху досягнення наших спільних цілей з побудови найпотужнішої та найуспішнішої компанії-оператора ринку медичних виробів України.

Велика Подяка Вам всім за прагнення до розвитку, наполегливість, працьовитість, цілеспрямованість, працездатність, витривалість, надійність, підтримку стратегії компанії, віру в загальну справу і готовність до взаємодопомоги!

Завдяки внеску кожного з нас - компанія ТМ «Інтерлок-ТТ» сьогодні є одним з брендів у своїй галузі який найбільш динамічно розвивається. Завдяки нашим спільним зусиллям ми зайняли перше місце в національній номінації «Імпортер року», стали провідною маркою серед постачальників медичних виробів для травматології-ортопедії, що охопила практично всю територію нашої України. Зі свого боку, обіцяємо і надалі продовжувати розвиток в тому ж напрямку, працювати над спільними проектами в досягненні загального процвітання і благополуччя.

Цей розділ нашого сайту присвячений саме партнерським взаєминам. На його сторінках в режимі форуму ми обговорюємо напрямки діяльності, організовуємо та аналізуємо спільні форуми, які націлені не тільки на підвищення професійної майстерності, а й згуртування нашого великого і дружного колективу.

Тих же, хто тільки роздумує над співпрацею з компанією ТМ «Інтерлок-ТТ», запрошуємо до предметного діалогу: якщо Ви хочете стати частиною нашої команди - просто зателефонуйте в центральний офіс. Давайте познайомимося!

Форум для диллерів Увійти на сайт Форум для спеціалістів
    context: string(3) "web"