Інформація для пацієнтів

Якщо Ви читаєте ці рядки – значить, Ви потребуєте допомоги. І група компаній ТМ «Інтерлок-ТТ» готова її Вам надати: ми пропонуємо широкий спектр медичних виробів для травматології та ортопедії від провідного світового виробника «Double Engine Medical Co Ltd.». Для дорослих і дітей (широко представлена програма педіатрії), від дрібних гвинтів до великих фіксуючих пластин та стрижнів, а також медичний інструментарій – все, що необхідно для лікування травм різної тяжкості, від складних черепно-мозкових до переломів кінцівок.

Ми нічого тут не продаємо – наша діяльність організована по принципу прямих поставок в медичні заклади всього необхідного асортименту імплантатів і інструментарію для проведення операцій остеосинтезу кісток на найвищому рівні. На нашому сайті ми переслідуємо зовсім іншу ціль –ознайомити Вас, як кінцевого споживача, з високоякісними медичними виробами, аналогів яким на Україні немає. Адже тільки продукція, представлена в нашій державі брендом ТМ «Інтерлок-ТТ», поєднує в собі низьку вартість і сучасні технології, що дозволяє кожному споживачеві отримати невідкладну та кваліфіковану медичну допомогу високої якості. А широка мережа дистриб'юторів по всій країні гарантує Вам високу географічну доступність нашої продукції.

Компанія «Double Engine Medical Co Ltd», медичні вироби якої пропонує на Україні Група компаній ТМ «Інтерлок-ТТ», виробляє весь асортимент своєї продукції (а її кількість - більше 6000 позицій) на сучасному обладнанні, що використовується лише деякими, або далеко не всіма провідними Європейськими виробниками аналогічних виробів. В якості матеріалів застосовуються тільки самі високотехнологічні медичні титан та титанові сплави, які відповідають суворим міжнародним вимогам до якості. При виробництві використовуються самі останні новинки в сфері травматології, що забезпечує високі надійність і якість металофіксаторів та операційного хірургічного інструмента.

Ми твердо впевнені у високій якості нашої продукції, що підтверджується не тільки наявністю безлічі міжнародних сертифікатів та українських свідоцтв, але і безпрецедентною політикою гарантій, яку Група компаній ТМ «Інтерлок-ТТ» проводить спільно з нашим партнером «Double Engine Medical Co Ltd». Тільки на наші вироби, застосовані при Вашому оперуванні, Ви можете отримати гарантійний паспорт-сертифікат. Звісно, умовою його одержання є дотримання хворим всіх заходів перестороги та рекомендацій лікаря, а також дотримання вимог до проведення операції з остеосинтезу з боку хірурга-травматолога.

Тут Ви можете ознайомитися з усім спектром нашої продукції, дізнатися про програми підтримки пацієнтів.

Пам'ятайте, що Ваше здоров'я знаходиться тільки в Ваших руках, і Ви вправі розраховувати тільки на найкраще. А ми, в свою чергу, пропонуємо тільки найкраще.

Форум для диллерів Увійти на сайт Форум для спеціалістів
    context: string(3) "web"