Про компанію

За час своєї діяльності, з 2002 року, ТМ «Інтерлок-ТТ» пройшла великий шлях від фірми, що здійснює перші кроки на ринку медичних виробів, до потужної групи підприємств, яка активно розвивається та охопила практично всю територію України. Сьогодні, група компаній, що виступають під єдиним брендом, займає без перебільшення провідну позицію з просування товарів медичного призначення для травматології та ортопедії одного з найвідоміших виробників - Double Engine Medical Co. Ltd., що володіє широкою мережею дистриб'юторських представництв по всьому світу.

Основна мета, яку ставить перед собою група ТМ «Інтерлок-ТТ» - це постійне розширення асортименту продукції медичного призначення.

Наше кредо - кількісно-якісний баланс комплексно запропонованих послуг травматологічним відділенням та клінікам, а також лікарям ортопедам-травматологам.

За період з 2011 по 2014 роки був істотно збільшений асортимент продукції та обсяги її реалізації.

Тільки за останні два роки, завдяки розвитку регіональних представництв і збільшенню складських запасів по всій Україні, група компаній ТМ «Інтерлок-ТТ» більш ніж в 10 разів збільшила обсяг товарообороту, що дозволило тільки за 2013-й рік перерахувати до бюджету держави близько 600 тисяч гривень податків і зборів. Із застосуванням медичних виробів які постачаються нами на рік проводиться більше ніж 10.000 операцій. За підсумками початку 2014-го вже можна помітити істотний приріст як асортиментного ряду (в кількості наборів інструменту та складських запасів імплантатів), так і чергове підвищення рівня реалізації медичних виробів, незважаючи на досить важку політичну і економічну ситуацію в країні.

Наші основні принципи та цінності діяльності - висока соціальна відповідальність і чесність у веденні бізнесу, легальність всіх поставок і відкритість перед споживачами. Поряд з найвищою якістю пропонованої продукції, це стає своєрідним каталізатором зростання популярності нашої компанії серед фахівців і збільшення попиту на медичні вироби та інструментарій, які пропонуються брендом «Інтерлок-ТТ».

Серед наших планів на найближче майбутнє можна виділити збільшення асортименту за рахунок широкого розвитку нових напрямків, розширення географії наших представництв з тим, щоб у кожному навіть найвіддаленішому куточку нашої країни, кожен, хто цього потребує мав можливість скористатися нашими медичними виробами. Щоб кожен кінцевий споживач за доступною ціною мав можливість отримати саму кваліфіковану допомогу і високоякісну продукцію, яка дозволить йому вести повноцінний активний і здоровий спосіб життя. І хоча нашими клієнтами де факто вважаються лікарі-фахівці, клініки та медичні установи, наша кінцева мета - задоволення потреб пацієнтів на високому професійному рівні. Компанія ТМ «Інтерлок-ТТ» - це не просто постачальник медичних виробів - це Ваш партнер на шляху здійснення Вами професійної діяльності, спрямованої на надання всебічної та якісної медичної допомоги.

Форум для диллерів Увійти на сайт Форум для спеціалістів
    context: string(3) "web"