Спеціалістам

Компанія ТМ «Інтерлок-ТТ» представляє на Українському ринку медичні вироби для травматології та ортопедії від провідного світового виробника «Double Engine Medical Co Ltd». Пропонована нами продукція під власною торговою маркою з кожним роком набирає все більшої популярності у фахівців і розширює географію свого застосування. Наші вироби відрізняються найвищою якістю при доступній ціні, що істотно впливає не тільки на якість проведених операцій, але і на зростання кількості застосувань виробів торгової марки ТМ «Інтерлок-ТТ» в травматології самого різного напрямку. Ми надаємо понад 6000 різних конструктивних елементів / металофіксаторів: пластини для великих і малих фрагментів, стабілізатори, стрижні, гвинти, системи фіксації хребта і різний спеціалізований інструментарій. На сторінках нашого ресурсу у вас є можливість не тільки ознайомитися з нашою продукцією, але і регулярно переглядати операційні техніки, відео та описи систем в розділі «операційні техніки».

Розвиток компанії ТМ «Інтерлок-ТТ» і популярність використання наших медичних виробів підтверджуються красномовними статистичними даними. Товарообіг в 2012 році по відношенню до 2011 виріс в 5,5 раз, в 2013 році по відношенню до 2012 - 1,8 раз, а зростання товарообігу між 2013 роком і 2011 - склало 9,16 разів. Щодня із застосуванням наших конструкцій проводиться в середньому 25 операцій. І ми дякуємо за довіру всім хірургам-травматологам, хто застосовує у своїй практиці наші металоконструкції, і бажаємо їм великих професійних успіхів і добробуту. Ви завжди можете розраховувати на те, що наша компанія, в особі всіх наших партнерів-дистриб'юторів у всіх регіонах України, зробить все можливе для забезпечення вашої хірургічної практики як широким вибором імплантатів, так і зручним і надійним інструментарієм. Для підвищення рівня комфорту та ефективності нашого сервісу ми закликаємо Вас дотримуватися в своїй практиці правил використання, стерилізації інструментарію та застосування металофіксаторів, завдяки чому Ви будете практикувати найвищий рівень професіоналізму та взаємної поваги до Ваших колег і пацієнтів.

Якщо Ви ще не використовуєте у Вашій практиці наші металоконструкції, наш найближчий до Вас представник оперативно забезпечить Ваші операції всім необхідним. З глибокою повагою, побажанням процвітання, благополуччя та професійних успіхів!

Команда ТМ «Інтерлок-ТТ».

Форум для диллерів Увійти на сайт Форум для спеціалістів
    context: string(3) "web"